Reforma oświaty
Turnieje tańca
Kalendarz

Dzisiaj jest: Środa
21 Marca 2018
Początek wiosny
Imieniny obchodzą
Benedykt, Filemon, Lubomira, Mikołaj
Do końca roku zostało 286 dni.
Zodiak: Baran
Translate WWW
Home Liga Klas

 Pierwsza konkurencja w Lidze klas

liga klas1 2016

 Pierwszą konkurencją tegorocznej edycji Ligi Klas był "Konkurs Wiedzy o Krajach Europejskich". Uczniowie rywalizowali ze sobą w pięciu rundach. W pierwszej musieli wykazać się znajomością flag państw europejskich, druga konkurencja sprawdzała znajomość stolic, trzecia konkurencja znajomość zabytków, natomiast czwarta konkurencja dotyczyła ciekawostek o językach. Finałową konkurencją było praktyczne zastosowanie znajomości języka angielskiego w połączeniu ze spostrzegawczością. Uczniowie oglądali zwiastuny znanych produkcji filmowych, następnie musieli zrozumieć zadane pytania i udzielić odpowiedzi w języku angielskim.
Najlepsi okazali się uczniowie klasy IIIB. Drugie miejsce zajęli uczniowie klasy IC, a trzecie klasy IB.
Serdecznie gratulujemy!

                                                                                                        Samorząd Uczniowski

więcej zdjęć - kliknij tutaj


Drugie zadanie w Lidze klas

image4

 Drugie zadanie Ligii Klas było związane z amerykańskim świętem Halloween. Każda klasa miała przygotować dekorację klasy z tej okazji. Jury było bardzo trudno wyłonić najlepszą salę, ponieważ wszystkie prezentowały się bardzo mrocznie i przerażająco. Wyniki zostały już ogłoszone, ale przed Wami jeszcze kolejne zadania.

więcej zdjęć - kliknij tutaj


Liga klas - zadanie 3

liga zad 3

 Trzecie zadanie Ligi Klas było bezpośrednio związane ze świętem 11 Listopada. Każda klasa miała przygotować z tej okazji patriotyczną dekorację drzwi swojej sali. Klasy wykazały się pomysłowością i Jury wysoko oceniły ich starania.
Gratulujemy kreatywności i życzymy jej jeszcze więcej w kolejnych konkurencjach.

więcej zdjęć - kliknij tutaj
 

 

 

 

 

LIGA KLAS


KLASA

1

2

3

4

5

6

7

I A

3

 3  3        

I B

4

 5  4        

I C

3

 4  4        

II A

6

 2  6        

II B

7

 3  8        

II C

5

 6  5        

IIIA

9

 7  9        

IIIB

6

 9  7        

IIIC

8

 8  8        

SAMORZĄD UCZNIOWSKI I KONKURS
LIGA KLAS – KONKURENCJA 1

najładniejsza sala halloween

W tym roku Samorząd Uczniowski Gimnazjum Nr 1 ogłosił konkurs Liga Klas, składający się z 7konkurencji, w których klasy będą brać udział podczas całego roku szkolnego. Konkurencja nr 1 już za nami – najładniej udekorowana sala lekcyjna na Halloween. Oto wyniki:
1miejsce – sala 32 – klasa III A
2miejsce – sala 17 – klasa IIIC
3miejsce – sala 25 – klasa IIB
Jury było bardzo trudno wyłonić najlepszą salę, ponieważ wszystkie prezentowały się bardzo mrocznie. Pozostałe sale również zostały ocenione bardzo wysoko i wszystkie klasy wciąż mają szansę na zdobycie pucharu Ligi.
Kolejne zadanie to wykonanie plakatu na temat: ,,Moja Ojczyzno, jesteś....." oraz kotyliona na święto Dnia Niepodległości. Wyniki już w przyszłym tygodniu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii mrocznych sal lekcyjnych, która znajduje się tutaj


 LIGA KLAS - zadanie 2

liga klas zad 2

Drugie zadanie LK było bezpośrednio związane ze świętem 11-go listopada. Każda klasa miała przygotować z tej okazji patriotyczną dekorację drzwi swojej klasy. Głównymi elementami podlegającymi ocenie był plakat na temat "Moja ojczyzna to..." oraz kotylion. Klasy ponownie pięknie się zaprezentowały, jednak największe uznanie jury uzyskały klasy trzecie. I tak oto pierwsze miejsce zajęła klasa IIIB, drugie klasa IIIC, a trzecie klasa IIIA.
Gratulujemy zaangażowania i przypominamy o kolejnym zadaniu na grudzień, czyli o świątecznej dekoracji klas.
SU z opiekunami

                                                                                                                    Paweł Cecha

więcej zdjęć - kliknij tutaj


Liga klas - zadanie 3


ŚWIĄTECZNA DEKORACJA KLASY

świąteczna klasa

W grudniu uczniowie naszego gimnazjum przystąpili do kolejnej rywalizacji w ramach konkursu Samorządu Uczniowskiego – LIGA KLAS. Tym razem zadanie polegało na jak najpiękniejszym przystrojeniu swoich sal lekcyjnych, w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Jak zwykle zaangażowanie oraz pomysłowość naszej młodzieży przerosło oczekiwania jury. Zobaczcie sami w galerii.
Oto wyniki konkursu:
I miejsce - sala 32 – kl. 3a
II miejsce - sala 17 – kl.3c
sala 25 - kl. 2B
III miejsce - sala 29 – kl. 3B

GRATULUJEMY!!!

więcej zdjęć - kliknij tutaj


 LIGA KLAS - " Romeo i Julia " - zadanie 4

liga klas zad 4
Tuż przed samymi feriami, rozstrzygnęliśmy czwartą konkurencję, odbywającą się w ramach organizowanej przez Samorząd Uczniowski LIGI KLAS. Tym razem zadanie zatytułowane „Romeo i Julia" wpisywało się w obchody szkolnych walentynek. Wszystkie klasy miały wykonać plakat o tematyce miłosnej, którego inspiracją był film lub książka i umieścić go na drzwiach swojej sali. Uczniowie oczywiście nas nie zawiedli. Wykazali się kreatywnością i jak na walentynki przystało, włożyli w wykonanie pracy całe swoje serce. Pomysły były bardzo różne. Na plakatach mogliśmy zobaczyć bohaterów pochodzących zarówno z filmów animowanych jak i dzieł Williama Shakespeare'a. Wyłonienie zwycięzcy nie było łatwe. Konkurencję wygrała klasa IIIc, której gratulujemy. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do udziału w kolejnych etapach naszej LIGI KLAS.

więcej zdjęć - kliknij tutaj


 

O nas w mediach
Archiwum
Nasi Partnerzy
nasi partnerzy