Reforma oświaty
Turnieje tańca
Kalendarz

Dzisiaj jest: Niedziela
19 Listopada 2017
Imieniny obchodzą
Elżbieta, Mironiega, Paweł, Seweryn,
Seweryna

Do końca roku zostało 43 dni.
Zodiak: Skorpion
Translate WWW
Home Zajęcia dodatkowe

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA UCZNIÓW

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

RODZAJ ZAJĘĆ

DZIEŃ

GODZINA

NR SALI

1.

Cecha Paweł

Zajęcia wyrównawcze z języka niemieckiego

środa

14:30 – 15:00

25a

2.

Chrzanowska Lidia

Zajęcia wyrównawcze z chemii dla klas I i II

poniedziałek

14:30-15:15

28a

3.

Flak Elżbieta

Klub Humanitarny

czwartek

14:30 – 15:30

 

Trening ortograficzny

wtorek

14:30 – 15:30

gabinet pedagoga

4.

Henslok Ewa

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów klas trzecich

wtorek

14:30 – 15:15

28

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla uczniów klas pierwszych

czwartek

14:30 – 15:15

28

5.

Jureczka Barbara

Koło języka angielskiego dla uczniów klas drugich

wtorek

13:30-15:00;

17

6.

Kalembka Elżbieta

Zajęcia wyrównawcze z języka rosyjskiego

czwartek

7:00 -7:45

18

7.

Kamela Anna

Zajęcia wyrównawcze z historii

piątek

13:40 - 14:30

34a

8.

Kaptur Mirosław

Koło fizyczne

czwartek

14:30 – 15:45

25a

Zajęcia wyrównawcze z fizyki

   środa

14:30 – 15:00

25a

9.

Malecka Anna

Siwek Izabela

Wyjazdy do Domu Dziecka – zajęcia języka angielskiego dla podopiecznych

raz w tygodniu

   

10.

Mariankowski Dariusz

Zajęcia rekreacyjno - sportowe

czwartek

14:30 – 17:00

sala gimnastyczna

11.

Mruk Iwona

Zajęcia wyrównawcze z geografii

poniedziałek

7:10 – 7:55

14

12.

Niziurska Anita

Popołudniowe wyjścia do kina, teatru

Raz w miesiącu

   

13.

Nowek Piotr

Zajęcia sportowo - rekreacyjne

poniedziałek

środa

14:30 -15:30

 

14.

Orzechowska Honorata

Klub „Jazda z kulturą”

środa

14:35 -15:20

 

15.

Sikorska –Dymanus Iwona

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

wtorek

7:15-8:00

17

16.

Siwek Małgorzata

Zajęcia wyrównawcze z chemii

czwartek

14:25-15:10

28a

17.

Stefańska Anna

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

czwartek

14:35 -15:20

29

poniedziałek

14:35 -15:20

29

18.

Sypek Joanna

Zajęcia wyrównawcze z biologii

środa

7:05-7:50

6

19.

Walas Anna

Indywidualne zajęcia z doradztwa zawodowego i pomocy pedagogiczno - psychologicznej

poniedziałek

czwartek

15:00 – 15:30

14:15 – 14:45

gabinet doradcy

20.

Żurek –Podmokły Aneta

Koło języka angielskiego

poniedziałek

piątek

14:30 – 15:15

13:30 – 14:15

25 lub 31 lub 32

 

 

 

O nas w mediach
Archiwum
Nasi Partnerzy
nasi partnerzy