Reforma oświaty
Turnieje tańca
Kalendarz

Dzisiaj jest: Środa
21 Marca 2018
Początek wiosny
Imieniny obchodzą
Benedykt, Filemon, Lubomira, Mikołaj
Do końca roku zostało 286 dni.
Zodiak: Baran
Translate WWW
Home

XVI OTWARTE MISTRZOSTWA SOSNOWCA ZESPOŁÓW TANECZNYCH I CHEERLEADERS

cher

2 czerwca odbyły się XVI już OTWARTE MISTRZOSTWA SOSNOWCA ZESPOŁÓW TANECZNYCH I CHEERLEADERS . Organizatorem od lat jest oczywiście nasze gimnazjum. Pokazy były prezentowane w czterech kategoriach wiekowych: do lat 9, 10-13, 14-16, powyżej 17 lat.
Rywalizację oceniali trenerzy i instruktorzy tańca z uprawnieniami sędziowskimi. Z ramienia organizatora za całość imprezy odpowiedzialny był pan Jarosław Zdanowicz – nauczyciel wychowania fizycznego, wspierany przez nauczycieli oraz wolontariuszy- uczniów szkoły.
Impreza miała miejsce na hali AKS w Sosnowcu. O piękne puchary i czołowe miejsca walczyło wiele zespołów z kilku miejscowości z południowej Polski.
Swoją obecnością zaszczycił nas wiceprezydent Sosnowca Krzysztof Haładus, radny miasta Jan Bosak oraz przewodniczący Rady Dzielnicy Południe Grzegorz Wola. Konkurencja była bardzo duża a publiczność gorąco dopingowała każdą grupę taneczną i nagradzała ją gromkimi brawami. Po prezentacji tańców jury ogłosiło wyniki końcowe w poszczególnych kategoriach wiekowych.

więcej zdjęć - kliknij tutaj


 

O nas w mediach
Archiwum
Nasi Partnerzy
nasi partnerzy