Dzisiaj jest: Czwartek

Zodiak: Koziorożec

Dzień Matki w naszej szkole

dzień matki

Dnia 22.05.2017r. o godzinie 16:30, w naszym gimnazjum, uczniowie klas drugich uczcili Dzień Matki, organizując uroczystość dla zaproszonych z tej okazji mam.
Prezentowano wiersze, piosenki oraz odegrano krótkie przedstawienie, ukazujące życie rodzinne na wesoło. Po części artystycznej przyszedł czas na mały poczęstunek.
Aktorzy, piosenkarze i recytatorzy włożyli dużo serca w odegranie swych ról , by jak najlepiej wypaść także przed swoimi mamami. Najlepiej świadczą o tym śmiech i łzy wzruszenia głównych bohaterek święta, które podkreślają ich rolę w naszym życiu. Pamiętajmy o naszych mamach nie tylko 26 maja, ale przez cały rok!

Katarzyna Mularczyk