25 Maja 2016
Magdalena, Urban

Zodiak: Bliźnięta

Gimnazjum Nr 1 w Sosnowcu

Niezwykły koncert na rzecz budowy sosnowieckiego hospicjum

kon charyt 2016

Dnia 16 maja 2016 roku odbył się w Sali koncertowej, przy Zespole Szkół Muzycznych 7 Koncert Charytatywny „ Jedynka i Przyjaciele budują nadzieję". Celem koncertu była zbiórka funduszy na rzecz budowy pierwszego w Zagłębiu hospicjum stacjonarnego, które powstaje w Sosnowcu.
Koncert dostarczył zebranym wielu wrażeń i wzruszeń. Swoją obecnością zaszczycili nas : Prezydenta Miasta - Arkadiusz Chęciński, Pełnomocnik Prezydenta ds. Edukacji, Naczelnik Wydziału Edukacji - Zbigniew Byszewski , Radny Rady Miejskiej w Sosnowcu – Zygmunt Witkowski, Inspektor Wydziału Edukacji-Grażyna Grociak, Asystent Prezydenta Miasta Sosnowca Mateusz Bochenek , przedstawiciele hospicjum, dyrektorzy okolicznych przedszkoli, szkół podstawowych oraz ZSO nr 9.
W koncercie organizowanym przez gimnazjalistów z Gimnazjum Nr 1 uczestniczyły dzieci z przedszkoli nr 20 i 54 oraz Pajacyk, wystąpili również uczniowie ze szkół podstawowych nr: 11,13, 15, 21, 29 , Gimnazjum nr 2 oraz Zespół Gimone. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przyjęcie naszego zaproszenia i udział w koncercie.
Podczas koncertu wolontariusze Gimnazjum Nr 1 rozprowadzali wśród publiczności cegiełki na rzecz budowy hospicjum, odbyła się również licytacja płyt podarowanych przez Dawida Podsiadło oraz Kabaret młodych Panów.
Gimnazjum Nr 1 w Sosnowcu pragnie podziękować wszystkim ludziom Wielkich Serc.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>