Dzisiaj jest: Piątek

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

zakończenie roku 2014
I znów są wakacje....
W dniu 27 czerwca o godzinie 8.00, pomimo radości napełniającej serca, że czeka nas zasłużony odpoczynek, łezka zakręciła się w oku. Nadszedł czas pożegnań. Uczniowie klas trzecich – już absolwenci - usłyszeli ostatni dzwonek. Przywołał on wiele wspomnień, które na zawsze pozostaną w pamięci. Zakończenie roku przygotowane przez mgr Joannę Sypek i mgr Pawła Cechę wywołało uśmiech i wprawiło w dobry nastrój. Nie zabrakło dobrej muzyki i ważnej w takich chwilach poezji.
Zgodnie z wieloletnią tradycją naszej szkoły wręczono medal dla najlepszego absolwenta – w tym roku otrzymał go Mateusz Wróblewski z klasy III B. Serdecznie gratulujemy!!!
Absolwenci natomiast, jak co roku, pozostawili po sobie ślad w postaci tablo wręczonego na ręce pani Dyrektor.
Po tych pełnych emocji chwilach, podczas ostatniego przed wakacjami spotkania, zgromadziła się młodzież klas pierwszych i drugich. Najlepszym uczniom wręczono nagrody za wyniki w nauce.
Wakacje czas zacząć!!! Wszystkim uczniom i rodzicom życzymy udanego wypoczynku i wielu słonecznych dni. Opaleni i wypoczęci spotkamy się we wrześniu. Do zobaczenia w roku szkolnym 2014/2015!!!

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>