Dzisiaj jest: Czwartek

Gimnazjum Nr 1 w Sosnowcu

Escape room

escape room

23 stycznia w ramach "aktywnych popołudni" czwórka uczniów wybrała się wraz z panem Pawłem do "escape room'u". Wyprawa była swego rodzaju nagrodą dla regularnie uczestniczących w spotkaniach "aktywnych". Spośród 20 uczniów zostały wylosowane cztery vouchery o łącznej wartości 150zł.
A na czym polegała zabawa?
Nasza mała grupka została zamknięta na godzinę w pokoju. Przeszukując wszystkie kąty musieliśmy znaleźć wskazówki oraz rozwiązać kilkanaście zagadek,które w całości podawały nam lokalizację klucza.
Grupa spisała się bardzo dobrze.Niestety zabrakło nam czasu by spokojnie rozwiązać ostatnią zagadkę. Ale i tak są powody do dumy.

Paweł Cecha

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>