Dzisiaj jest: Sobota

Gimnazjum Nr 1 w Sosnowcu

HALLOWEEN'OWE POPOŁUDNIE Z GIMNAZJUM NR 1

halloween wieczór 2014
Czwartkowy wieczór 30 października, okazał się wspaniałą okazją do pokazania mieszkańcom Niwki, tym małym i tym dużym, w jaki sposób w krajach anglojęzycznych, obchodzone jest święto Halloween. Najmłodszych ciekawiła wizyta u wróżki, która częstowała lizakami, ale tylko po wypowiedzeniu magicznych słów – TRICK OR TREAT. Starsi uczniowie - ze szkół podstawowych i gimnazjum brali udział w konkursie wyławiania jabłek z miski z wodą oraz w ugryzieniu owoców z wiszącego sznurka. Mroczną atmosferę rozświetlił nam pokaz 100 dyniowych lampionów przygotowanych przez uczniów każdej klasy naszego gimnazjum. Muzyczny akcent zapewniła klasa 1b i 3c. Mroczny pokaz strasznych strojów oraz taniec, z udziałem przybyłych małych stworków, jak i demoniczna piosenka zaprosiła do Halloween'owego pokazu zespół Cheerleaders, prowadzony przez nauczyciela naszego gimnazjum, pana Jarosława Zdanowicza. Tancerki specjalnie na tą okazję przygotowały „Taniec Duchów", który zachwycił przybyłych gości. Po wszystkich atrakcjach wieczoru, mali i duzi mieszkańcy dzielnicy Niwki powrócili do domów z dyniowym lampionem w ręku.

Anna Malecka

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>