Reforma oświaty
Turnieje tańca
Kalendarz

Dzisiaj jest: Piątek
24 Lutego 2017
Imieniny obchodzą
Bogurad, Bogusz, Boguta, Bohusz,
Lucjusz, Maciej, Piotr

Do końca roku zostało 311 dni.
Zodiak: Ryba
Translate WWW
Home

Gimnazjum Nr 1 w Sosnowcu

'Think and do it' – czyli projekt edukacyjny inaczej....

 

Pomysł projektu edukacyjnego uczennic z klasy 2c napisało samo życie. Wszystko zaczęło się kilka miesięcy temu w pewien słoneczny dzień na lekcji języka angielskiego, która odbywała się w sali 31, czyli w laboratorium językowym.
Dzień był rzeczywiście jasny i słoneczny, a odbijające się na tablicy promienie słoneczne uniemożliwiały przepisywanie zapisanej na niej notatki. Powstał więc pomysł, że przydałyby się jakieś rolety. Potem, za każdym razem w podobnej sytuacji pogodowej, mówiłyśmy to samo, aż w końcu, za którymś razem zaczęłyśmy myśleć jak zdobyć pieniądze na zakup rolet.
Po przeanalizowaniu naszych możliwości stwierdziłyśmy, że najlepszym sposobem będzie zorganizowanie kiermaszu. I tak właśnie zrobiłyśmy. Pierwszy kiermasz pod nazwą „Tasty Halloween" odbył się pod koniec października i polegał na przygotowaniu wypieków tematycznie związanych z tym świętem.

hall

Niestety kwota, którą zebrałyśmy okazała się niewystarczająca, dlatego postanowiłyśmy trochę poczekać i przed Bożym Narodzeniem zorganizowałyśmy jeszcze jeden kiermasz – „Tasty Christmas", tym razem z daniami wigilijnymi. Dzięki tej kolejnej akcji udało się urządzić mini-wigilię dla naszej małej społeczności szkolnej i zebrać fundusze na zakup rolet.

tasty
Najprzyjemniejszą częścią projektu był finał, czyli instalacja rolet i duma, że się udało :) Serdecznie DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM I OSOBOM WSPIERAJĄCYM za udział w naszej akcji.
                                                                                 Barbara Jureczka

więcej zdjęć - kliknij tutaj

oraz tutaj


 

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 169

O nas w mediach
Archiwum
Nasi Partnerzy
nasi partnerzy