29 Sierpnia 2016

Gimnazjum Nr 1 w Sosnowcu

Pożegnalny taniec

pożegnalny taniec
Koniec roku szkolnego już za kilka dni, ale w Gimnazjum Nr 1 dnia 20 czerwca już odbyło się pożegnalne spotkanie uczniów z Zespołu Tańca Ludowego NIWKA. Jest to jedyny zespół folklorystyczny w naszym mieście, który skupia młodzież z III klasy naszego gimnazjum. W rodzinnym gronie, wśród zaproszonych rodziców, najbliższych, a także dyrekcji szkoły młodzież po raz ostatni zatańczyła m.in. poloneza, polkę, walca także hiszpańskie pasodoble. Uczniowie swoje umiejętności zdobyli dzięki Pani Małgorzacie Szyszce, która jest nie tylko trenerem i choreografem, a przede wszystkim wielkim przyjacielem młodzieży. Dziękujemy naszej grupie tanecznej za wszystkie występy na imprezach szkolnych, a także wiele występów charytatywnych. Życzymy, aby tanecznym krokiem przemierzali każdy dzień oraz sukcesów w dalszej nauce.

Anna Stefańska

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>