Reforma oświaty
Turnieje tańca
Kalendarz

Dzisiaj jest: Środa
21 Marca 2018
Początek wiosny
Imieniny obchodzą
Benedykt, Filemon, Lubomira, Mikołaj
Do końca roku zostało 286 dni.
Zodiak: Baran
Translate WWW
Home

Witaj na naszej stronie!

quizz j.ang

W środę 17.05.2017 gościmy w naszej szkole gościa z THE UK.
Nick Clowes przyjeżdza na warsztaty jezykowe z młodzieżą naszego gimnazjum.
A oto garśc informacji o Wielkiej Brytanii i Brytyjczykach oraz link z dodatkowymi informacjami dla uczniów, którzy wezmą udział w spotkaniu.


 

 

Puchar w konkursie ,, Gimnazjalisto zostań architektem swojej kariery"

budowlanka 4 miejsce
27 kwietnia 2017 r. w Technikum Architektoniczno – Budowlanym odbył się konkurs, w którym nasze drużyny zdobyły IV i VI miejsce. Współzawodnictwo było bardzo wyrównane, a drużyny w eliminacjach traciły dziesiętne punktów. Zadaniem młodzieży było rozwiązanie testu wiedzy o sztuce, zbudowanie ceglanego muru, wykonanie kompozycji kwiatowej i dokładne pokolorowanie rysunku zgodnie z instrukcją. Liczyły się kreatywność, rzetelność, dokładność, estetyka. Wszystkie drużyny spisały się wspaniale. Jury miało wielkie trudności by wyłonić najlepszych. Gratulujemy wszystkim. Nasze gimnazjum reprezentowali: J. Bartnik, K. Łada i N. Kantor – zdobywcy pucharu oraz K. Korusiewicz, A. Stępień, T. Gaszczyk. BRAWO!!!


                                                        Anna Walas

więcej zdjęć - kliknij tutaj


 

 

II MIEJSCE W ,, TURNIEJU CZTERECH ZAWODÓW"

grafik
26 kwietnia 2017r. drużyna w składzie Nikola Matera i Dominika Nowak wywalczyła II miejsce w konkursie, który odbył się w Technikum Grafiki, Logistyki i Środowiska. Zadaniem drużyny było wykonanie zadań związanych z kierunkami kształcenia w placówce. Sumienność, kreatywność, wiedza, umiejętność podejmowania szybkich decyzji przyczyniły się do sukcesu uczennic. BRAWO!!!

więcej zdjęć - kliknij tutaj


 

I miejsce dla dziewcząt w badmintonie

SIATA

Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły Julia Ogrodnik i Aleksandra Lesiak wywalczyły I miejsce dla Gimnazjum w Mistrzostwach Sosnowca w Badmintonie dziewcząt.

Serdecznie gratulujemy


 

 

III miejsce w zawodach rejonowych

siat jaw-1

Nasi gimnazjaliści po raz kolejny udowodnili drzemiącego w nich ducha walki. 11 kwietnia w Jaworznie siatkarze zajęli III miejsce w Zawodach Rejonowych Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowejn Chłopców. Wielkie brawa.


 

 

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 174

O nas w mediach
Archiwum
Nasi Partnerzy
nasi partnerzy
Z Facebook

ZFacebook - Free Version
Osoby online
Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości